Nasze działania w ramach punktu EUROPE DIRECT w Ostrołęce opierają się głównie na doświadczeniu i wiedzy Aleksandry Nowak. Od prawie dwóch dekad zajmuje się edukacją w Ostrołęce, koncentrując swoje działania na przybliżaniu młodzieży tematyki Unii Europejskiej oraz upowszechnianiu działań i wartości UE w naszym regionie.

Aleksandra Nowak

Aleksandra Nowak ma bogate doświadczenie w dziedzinie edukacji i od wielu lat konsekwentnie angażuje się w działania związane z tematyką Unii Europejskiej w naszym regionie. Jej prace skupiają się na przekazywaniu informacji o działaniach, celach i wartościach UE, a także organizowaniu różnorodnych inicjatyw edukacyjnych w Ostrołęce. Dzięki jej staraniom, tematyka europejska stała się bardziej dostępna dla mieszkańców naszego miasta.

Jako zespół EUROPE DIRECT Ostrołęka, stawiamy na rzetelną informację i otwartość w komunikacji z mieszkańcami. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz do korzystania z szerokiej gamy usług i materiałów, które oferujemy w zakresie wiedzy o Unii Europejskiej.

Nasza siedziba

cas ostroleka thumb

Punkt "Europe Direct" w Ostrołęce ma swoją siedzibę w Centrum Aktywności Seniorów.


Dane teleadresowe

Ostrołęka, ul. Bogusławskiego 4/224,
Tel. 608 487 333
pn. 9.00-18.00, śr. 9.00-14.00,
czw. 12.00-18.00.

Europe Direct w Polsce

Punkty Europe Direct przybliżają Unię Europejską lokalnym Europejczykom i ułatwiają udział w debatach o przyszłości UE. Odpowiadają na pytania o politykę i priorytety UE oraz angażują obywateli w projekt europejski.

Partnerzy