23 marca 2012 r. w Żarkach miała miejsce uroczystość oddania do użytku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Mieści się on w budynku dawnej synagogi, która została odnowiona i przebudowana.
Źródło: ©Fundusze Europejskie
23 marca 2012 r. w Żarkach miała miejsce uroczystość oddania do użytku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Mieści się on w budynku dawnej synagogi, która została odnowiona i przebudowana.
Źródło: ©Fundusze Europejskie