Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu od 17 września do 26 października 2012 r. przeprowadził w pięciu miastach województwa kampanię informacyjno-promocyjną pn. „Wielkopolska OK!”. Jej celem było poinformowanie mieszkańców regionu o efektach wdrażania Wielkopolskiego Programu Regionalnego.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

