Od 23 listopada do 20 grudnia 2012 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku można oglądać wystawę pn. „Grafika + grafika”. Jest to przekrój dokonań Wydziału Grafiki gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych, zarówno z zakresu grafiki warsztatowej – artystycznej, jak i użytkowej – projektowej. Wystawa jest współfinansowana ze środków unijnych Programu Infrastruktura i Środowisko.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

