W niedzielne popołudnie, 17 czerwca 2012 r., opolski rynek został opanowany przez Fundusze Europejskie. Pojawili się na nim beneficjenci, organizacje, które pomagają w uzyskaniu wsparcia, a także mieszkańcy województwa, którzy chcieli dowiedzieć się o nich czegoś więcej. Nie brakowało ciekawych gier i zabawnych konkursów dla całej rodziny. Piknik zakończył występ gwiazdy muzyki reggae – Kamila Bednarka.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

