Zarząd Województwa Śląskiego w ramach Programu Rozwoju Subregionu Centralnego Regionalnego Programu Województwa Śląskiego wybrał do dofinansowania dwa projekty złożone przez gminę Bytom.
Źródło: ©Fundusze Europejskie
Zarząd Województwa Śląskiego w ramach Programu Rozwoju Subregionu Centralnego Regionalnego Programu Województwa Śląskiego wybrał do dofinansowania dwa projekty złożone przez gminę Bytom.
Źródło: ©Fundusze Europejskie