– Poprzez ten konkurs chcieliśmy zachęcić młode osoby, do tego by uchwyciły zmiany jakie zaszły w ich otoczeniu dzięki Programowi Infrastruktura i Środowisko. Cieszy nas, że zgłoszono aż 60 filmów – powiedział wiceminister Adam Zdziebło podczas uroczystości wręczenia nagród, która odbyła się 2 kwietnia 2012 roku w Warszawie.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

