Już pod koniec 2012 roku Państwowe Muzeum Etnograficzne zaprezentuje się zwiedzającym w nowej odsłonie. Dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej prowadzone są obecnie zaawansowane prace remontowe na wszystkich kondygnacjach Muzeum. Z ich postępem zapoznał się Wiesław Raboszuk, członek Zarządu Województwa Mazowieckiego.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

