W dniu 17 lutego rozpoczęła się elektroniczna rejestracja drużyn chcących uczestniczyć w turnieju Debat Europejskich organizowanych przez Przedstawicielstwo KE w Polsce wspólnie z CDE i TE. Formularz dostępny na stronie internetowej: http://ksmowcow.pl/teameurope.html

Jak Państwo wiecie, debaty odbędą się w siedmiu miastach Polski tj. w Katowicach, Warszawie, Krakowie, Rzeszowie, Łodzi, Lublinie i Wrocławiu. Studenci z innych miast również mogą zgłaszać się do udziału w debatach bez żadnych ograniczeń.

logodebata

W marcu odbędą się eliminacje, a w kwietniu debaty finałowe. Data eliminacji i finału w każdym mieście będzie inna, ale o tym wiedzą najlepiej CDE organizujące debaty w poszczególnych miastach. Do udziału w konkursie mogą zgłaszać się 4-soobowe drużyny studentów. Zwycięskie zespoły w każdym mieście pojadą na wizytę studyjną do Brukseli, z zdobywcy drugiego miejsca otrzymają od nas nagrody rzeczowe.

W załączniku przesyłam Państwu dokument zawierający najważniejsze informacje na temat naszych debat. Bardzo proszę wszystkich Państwa o uważne przeczytanie tego dokumentu a następnie jak najszersze promowanie naszych debat. Załączony tekst informacyjny mogą Państwo wydrukować i wykorzystywać w formie broszury informacyjnej.

Zapraszamy do śledzenia i polubienia naszej działalności również na Facebooku: https://www.facebook.com/teameuropeartofdebate/

Materiały pdf

 

Nasza siedziba

cas ostroleka thumb

Punkt "Europe Direct" w Ostrołęce ma swoją siedzibę w Centrum Aktywności Seniorów.


Dane teleadresowe

Ostrołęka, ul. Bogusławskiego 4/224,
Tel. 608 487 333
pn. 9.00-18.00, śr. 9.00-14.00,
czw. 12.00-18.00.

Europe Direct w Polsce

Punkty Europe Direct przybliżają Unię Europejską lokalnym Europejczykom i ułatwiają udział w debatach o przyszłości UE. Odpowiadają na pytania o politykę i priorytety UE oraz angażują obywateli w projekt europejski.

Partnerzy