31 lipca 2012 r. podpisano kolejną umowę w ramach Inicjatywy JESSICA w województwie śląskim. Województwo śląskie jest w gronie pięciu województw w kraju, które zdecydowały się na wdrażanie Inicjatywy JESSICA, a zarazem drugim województwem, w którym zostały podpisane umowy na realizację konkretnych projektów.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

