6 grudnia 2012 r. rozpoczęła się emisja nowego spotu promującego efekty Regionalnego Programu Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 na antenie regionalnej TVP Katowice. Do 20 grudnia br. przewidziano 92 emisje.
Źródło: ©Fundusze Europejskie
6 grudnia 2012 r. rozpoczęła się emisja nowego spotu promującego efekty Regionalnego Programu Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 na antenie regionalnej TVP Katowice. Do 20 grudnia br. przewidziano 92 emisje.
Źródło: ©Fundusze Europejskie