Zapraszamy dziennikarzy prasy lokalnej i regionalnej do udziału w dwudniowym seminarium na temat komunikowania o Funduszach Europejskich. Spotkanie odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2012 r. Zgłoszenia należy nadsyłać do 8 listopada br.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

