W Polsce przybywa miejsc atrakcyjnych dla turystów. Dzięki Funduszom Europejskim można wybrać się na podziemny spacer w wielickiej kopalni soli, obejrzeć koncert ulubionego zespołu w odnowionej Hali Stulecia we Wrocławiu, czy zrelaksować się płynąc gdańskim tramwajem wodnym. Wiceminister rozwoju regionalnego Iwona Wendel wzięła udział 22 listopada 2012 r. w konferencji prasowej podsumowującej dotychczasowe efekty wsparcia turystyki z Programu Innowacyjna Gospodarka.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

