Marihuana i kokaina to ciągle najczęściej używane w UE narkotyki – wynika z najnowszego raportu Agencji UE ds. Narkotyków. Jej szef, Wolfgang Götz przedstawił w poniedziałek coroczny raport Agencji deputowanym Komisji ds. Wolności Obywatelskich i Sprawiedliwości PE. Wynika z niego, że choć liczba narkomanów się nie zmniejsza, to pojawiają się ciągle nowe narkotyki i nowe sposoby ich dystrybucji.
Źródło : © Parlament Europejski

