Puchar Polski w koszykówce mężczyzn to najważniejsze wydarzenie sportowe minionego weekendu w Lubuskiem. Turniej rozgrywany był 18 i 19 lutego w hali Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Zielonej Górze. Hala została wybudowana dzięki wsparciu Lubuskiego Programu Regionalnego oraz Ministerstwa Sportu.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

