Ministerstwo Rozwoju Regionalnego wspiera działania samorządów na rzecz poprawy jakości usług publicznych. Na ten cel zostało przeznaczone 20 mln zł z Programu Pomoc Techniczna 2007-2013. 21 maja 2012 r. rusza pierwszy konkurs dotacji dla związków, porozumień i stowarzyszeń Jednostek Samorządu Terytorialnego (JST) na rzecz wspierania jakości usług publicznych w Polsce.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

