1 czerwca 2012 r. w województwie zachodniopomorskim ruszyła kampania promocyjna Regionalnego Programu Województwa Zachodniopomorskiego pod hasłem „Dzięki RPO”. Kampania promuje program oraz projekty realizowane przy udziale jego środków. Kampania potrwa do końca czerwca.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

