„Europa to MY” – do wygrania wielki koncert muzyczny. Głosuj codziennie, aby zwiększyć szansę wybranej przez Ciebie miejscowości!

  1. Home
  2. /
  3. Blog
  4. /
  5. Fundusze Europejskie
  6. /
  7. „Europa to MY” –...

Trwa konkurs Europa to My. Dziesięć finałowych miejscowości, które zmieniły się dzięki Funduszom Europejskim: Inowrocław, Jarocin, Karpacz, Kostrzyn nad Odrą, Kutno, Owidz, Pałecznica, Ruda Śląska, Ślesin oraz Wałcz walczy o wielki koncert muzyczny. Jeśli chcesz, aby gwiazdy polskiej muzyki zagrały blisko Ciebie, głosuj na wybraną przez Ciebie miejscowość.

Źródło: @Fundusze Europejskie

Nasza siedziba

cas ostroleka thumb

Punkt "Europe Direct" w Ostrołęce ma swoją siedzibę w Centrum Aktywności Seniorów.


Dane teleadresowe

Ostrołęka, ul. Bogusławskiego 4/224,
Tel. 608 487 333
pn. 9.00-18.00, śr. 9.00-14.00,
czw. 12.00-18.00.

Europe Direct w Polsce

Punkty Europe Direct przybliżają Unię Europejską lokalnym Europejczykom i ułatwiają udział w debatach o przyszłości UE. Odpowiadają na pytania o politykę i priorytety UE oraz angażują obywateli w projekt europejski.

Partnerzy