Przeszło 15 800 uczniów weźmie udział w „Lekcji o Funduszach Europejskich 2” – to wynik zakończonej z sukcesem rekrutacji do konkursu, którego organizatorem jest Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. Zainteresowanie przedsięwzięciem było jeszcze większe niż w roku ubiegłym. Do udziału zgłosiła się rekordowa liczba uczestników.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

