Na początku maja 2012 r. w Dąbrowie Górniczej odbędzie się Festiwal Dębowy Maj, który będzie połączony z otwarciem Centrum Sportów Letnich Pogoria III. Impreza potrwa od 1 do 6 maja 2012 r. i jest adresowana do wszystkich osób lubiących spędzać czas wolny aktywnie oraz na świeżym powietrzu.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

