10 grudnia 2012 r. ruszyła ogólnopolska kampania inwestycyjna Tarnowskich Gór, dofinansowana ze środków Regionalnego Programu Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Źródło: ©Fundusze Europejskie
10 grudnia 2012 r. ruszyła ogólnopolska kampania inwestycyjna Tarnowskich Gór, dofinansowana ze środków Regionalnego Programu Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Źródło: ©Fundusze Europejskie