Podsumowanie kampanii „Piękny Wschód” zaprezentowała Polska Organizacja Turystyczna. Bóbr, łoś, sowa i inne zwierzęta zachęcały do odwiedzenia Polski Wschodniej przez ponad dwa lata. Można było spotkać je w radiu, telewizji, prasie, przestrzeni publicznej i w Internecie.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

