Krajowa Sieć Tematyczna ds. Partnerstwa wraz z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego w ramach Grupy roboczej ds. społeczeństwa obywatelskiego w marcu 2012 ogłosiła Konkurs na najbardziej partnerski Komitet/Podkomitet Monitorujący 2011 roku.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

