10-11 maja 2012 r. w Warszawie trwa zebranie grupy roboczej ds. informacji i promocji INFORM. To cykliczne spotkanie, w którym uczestniczą przedstawiciele instytucji z krajów członkowskich zajmujący się działaniami informacyjno-promocyjnymi dotyczącymi polityki spójności. Grupa INFORM po raz pierwszy zebrała się w Polsce. Obrady otworzył wiceminister rozwoju regionalnego Adam Zdziebło.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

