Ruszyła III edycja konkursu dla beneficjentów Regionalnego Programu Województwa Opolskiego „Opolskie Euro”. Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego będzie przyjmować zgłoszenia do 18 maja 2012 r.
Źródło: ©Fundusze Europejskie
Ruszyła III edycja konkursu dla beneficjentów Regionalnego Programu Województwa Opolskiego „Opolskie Euro”. Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego będzie przyjmować zgłoszenia do 18 maja 2012 r.
Źródło: ©Fundusze Europejskie