W dniach 18-19 kwietnia 2012 r. zapraszamy na spotkanie Krajowej Sieci Tematycznej ds. Partnerstwa. Wszystkie osoby zainteresowane tematyką Funduszy Europejskich, przede wszystkim osoby zaangażowane w pracę w komitetach monitorujących Regionalnych Programów Operacyjnych i podkomitetach monitorujących Program Kapitał Ludzki zachęcamy do przyjazdu na kolejne spotkanie Krajowej Sieci Tematycznej ds. Partnerstwa.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

