Już w kwietniu ruszy do śląskich szkół Mobilne Centrum Edukacji Ekologicznej – specjalny samochód, który został wyposażony w wiatraki, systemy fotowoltaiczne, a wewnątrz – w stanowiska komputerowe z licznymi grami i prezentacjami multimedialnymi.
Źródło: ©Fundusze Europejskie

