20 marca 2012 r. odbędzie się uroczyste otwarcie Oddziału Reumatologii w Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu z Regionalnego Programu Województwa Śląskiego.
Źródło: ©Fundusze Europejskie
20 marca 2012 r. odbędzie się uroczyste otwarcie Oddziału Reumatologii w Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu. Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu z Regionalnego Programu Województwa Śląskiego.
Źródło: ©Fundusze Europejskie