Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych na zaproszenie WUP Oddział w Ostrołęce z subregionu ostrołęckiego w dniu 18 lutego 2010 w Ostrołęce miała możliwość poznać oferty przyszłego kształcenia na poziomie wyższym.
Swoje prezentacje przedstawiały szkoły wyższe z Olsztyna, Białegostoku, Warszawy oraz Łomży i Ostrołęki. Nasze, Punktów Informacji Europejskiej stoisko cieszyło się niezmiennie znacznym zainteresowaniem, a przy okazji okazało się, że dla bardzo wielu uczestników nasze działania są znane ze spotkań w ich szkołach. Młodzież chętnie pobierała materiały Europa i Ty czy Europa dla Kobiet.

