Kim jesteśmy?

Punkt EUROPE DIRECT w Ostrołęce jest członkiem sieci Europe Direct w Polsce, która z kolei jest częścią ogólnoeuropejskiej grupy ośrodków. Ośrodki przybliżają europejskie zagadnienia mieszkańcom danego regionu i zachęcają ich do udziału w debatach na temat przyszłości UE.

PIE ED – Ostrołęka afiliowane jest przy stowarzyszeniu Agencja Rozwoju Regionu Mazowsza Północno-Wschodniego działającego na podstawie statutu o treści: Statut ARRMPW

Siecią punktów EUROPE DIRECT zarządza Komisja Europejska.  Można się z nami skontaktować, jeżeli masz pytania dotyczące polityki, programów i priorytetów UE lub jeśli chcesz się zaangażować w wydarzenia dotyczące przyszłości UE.

Nasza oferta skierowana jest również do szkół: robimy dla nich prezentacje, prowadzimy dyskusje dotyczące UE i dostarczamy publikacje Unii Europejskiej.  Obywatele korzystają z wszystkich naszych usług nieodpłatnie.

Należy pamiętać, że nie oferujemy doradztwa prawnego, nie zajmujemy się też interpretowaniem przepisów UE. Więcej informacji na temat ośrodków w państwach członkowskich UE, w tym w Polsce, można znaleźć tutaj.

Skontaktuj się z nami:

 

EUROPE DIRECT

Siedziba Europe Direct 07-410 Ostrołęka wraz z Biblioteką Europejską mieści się na ul. Staszica 1 tel. +48 608-487- 333, tel/fax. +48 29-717-65-13; Skype: eudpalacyk

zs1

Interesantów indywidualnych obsługujemy:

poniedziałek od 9:00 – 18:00

środa od 9:00 do 14.00

czwartek od 12:00 do 18:00
w siedzibie na ul Staszica 1; Ostrołęka

zs2

 

Media społecznościowe : Facebook

Strona internetowa: http://www.europedirect-ostroleka.pl/pie/